Seri Sayfa Bayanım

Seri Sayfa Bayanım 2022 yılına yalnız girmeden kendimi tanıtıyım Merhaba Pınar ben 25 yaşında 172 boyunda 76 kilo mavi gözlü bir bayanım. Anadolu yakası Kartaldayım.Aklı başında efendi ne istediğini bilen 30-50 yaş aralığındaki beyler ile görüşme sağlamayı düşünüyorum…

Seri Sayfa Bayanım

Seri Sayfa Bayanım
Seri Sayfa Bayanım

Burayı bır seri sayfa bayanım arkadaşım önerisi ile gördüm uzunda kalmayı düşünmüyorum bir kaç problemim var halledince yen,den düzenli bir hayata devam.

O nedenle gerçekten sözünün arkasında duran efendi kişiliği ile kendini kanıtlamış. Karşısındakinin bir bayan olduğunu unutmayacak ve ona göre davranacak Özel hayatıma ve aile hayatına girmeyecek.

Net ne olarak ne istediğini bilen ve Net olarak ne istediğini almak isteyen bugün git yarın gel gibi triplere girmeyecek.birisini arıyorum.

Bu süre zarfında kimsenin evine ve villasına yalısına :))) Gitmem şartlar uyarsa 2 ile 3 saat aralığında harika dakikalar yaşatabilirim.

Buna karşılık 1500 tl maddi yardım talep ediyorum.

Yardımı görüşmenin başında alırım.bu konuda netim burada ıkı şartım var onları mesajda yazarım onun dışında harikayımdır.

Her ortamda olduğu gibi pazarlık yapacaklar lütfen zevkin pazarlığı olmaz.sen rakı içeceksin şarküteriye şu fiyat olur mu diye soruyor musun yok rakının fiyatı bellidir o keyfini bilen adam zaten alır . ne demek istediğimi kafası basanlar anladı bile.

Diğerleri içinde yapacak bir şey yok beyin nakli daha yapılamıyor. :))))

Görüşmek isteyenler arkadaşlar içinde sizinde özel hayatınız beni çok fazla bağlamaz.görüşme sonrasında ne siz beni ne ben sizi tanırım telefonlarınızı bile silerim bazı şeyler tek sefer yaşanır ve özel olarak kalır.

O nedenle resimsiz olan mesajlar kesinlikle cevap vermiyorum. nettttt

Buna karşılık görüşmek ısteyen arakdaşların’da ne ıstedikleri önemli bunu açıkca yazarlarsa şartlarını sevinirim. o zaman iletişim kurmak daha kolay olacaktır.

Related Posts

2 thoughts on “Seri Sayfa Bayanım

  1. Ben 32 yaşındayım bekarım bakımlı bayanlarla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beşyüz otuz **** sekiz yüz elli eli bir altmış üç 053485051***

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir