Yeni Evlilere Tavsiyeler


Yeni Evlilere Tavsiyeler Yeni evlenen çitler için ilişki uzmanlarımızın tavsiyeleri şunlardır:

Yeni Evlilere Tavsiyeler

Yeni bir ev, yeni bir çevre, yeni arkadaşlar iki tarafında ailesi bunlar hem kadın hem de erkek için mutlu, huzurlu yaşamak için birbirlerine saygılı olmaları gerekir.


Yeni Evlilere Tavsiyeler
Yeni Evlilere Tavsiyeler

Yeni Evlilere Tavsiye ve Öneriler 2022

 1. Eşler birbirlerinden bir şeyleri gizlememeleri gerekir. Eşler bir sorun olduğu zaman birbirlerine söylemeli birbirinde yardım almalıdır evliliğin sağlam temelleri için önemli bir konudur.
 2. Güven eşler birbirlerine güven duygusu aşılamalı, maddi ve manevi konular da birbirini desteklemelidir.
 3. Ona sürprizler yapın günü eğlenceli hale getirmek için birbirinize zaman ayırın beraber yapmaktan hoşlandığınız şeyleri yapın.
 4. Aile kavramını oluşturma için eşlerin ailesi son derece önemlidir evlilikte. Birbirlerinin ailelerini yemeğe çağırın ve beraber zaman geçirin özel günleriniz de ve onların özel günlerinde yanların da olun.
 5. Sevdiğinizi hissettirin onu sevdiğinizi söyleyin, onu sizin için ne kadar değerli olduğunu hayatınızın merkezinde olduğunu bilmesini sağlayın.
 6. Ev işlerin de eşinize yardım edin yeni kurulmuş olan, bir ev kadın için zor olacaktır alışma sürecinde yardımcı olun ona yemeğe, ev işlerinde yardımcı olmaya çalışın.
 7. Birlikte akşamları film izleyin, yürüyüşe çıkan, evlenmeden önce yapmaktan mutlu olduğunuz şeyleri yapmaya devam edin.
 8. Özellikle yeni evli çiftler için hem eşler hem de aile büyükleri çocuk yapma konusunda eşlere karışmaktadır acele etmeyin iyice düşünün ve beraber karar verin.
 9. Tartışmaya konu olabilecek konulardan kaçının.
 10. İşi eve getirmemeye çalışın eşinizle zaman geçirin.
 11. Eşiniz sizden uzaktayken devamlı aramayın birbirinize zaman verin birbirinizi özleyecek zamanınız ara da olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir