Eşim Beni Aldatıyor (Kocanız Aldatıyor Olabilir)

Eşim Beni Aldatıyor (Kocanız Aldatıyor Olabilir) Kocam beni aldatıyor, facebook’ta bir kadınla konuşuyor, telefonla konuşurken benden uzaklaşıyor, kocamın telefonu daima sessizde, benden gizli internette takılıyor, aradığımda telefonu hep meşgul, kocamın başka kadınla görüştüğün den şüpheleniyorum. Kocamın beni aldattığını nasıl anlayabilirim?

Eşim Beni Aldatıyor (Kocanız Aldatıyor Olabilir)
Eşim Beni Aldatıyor (Kocanız Aldatıyor Olabilir)

Eşim Beni Aldatıyor (Kocanız Aldatıyor Olabilir)

Aldatan erkekler nasıl yakalanır? İhanetin işaretleri, aldatmanın belirtileri bir çok bayanın içerisine doğuyor. Kadınlar aldatıldıklarını hissediyor ama kanıtlayamıyor.

Günümüzde ihanet oldukça yaygın. Sosyal medya ve karşı cinse ulaşımın kolaylığı aldatmaların çoğalmasına neden oluyor. Maalesef insanlar sadakat kelimesini unutma noktasında.

Kararlarınızı ve düşüncelerinizi evvela sakin şart ve koşullar altında vermelisiniz. Hiçbir zaman fevri olmamalısınız haklıyken kendinizi haksız duruma düşürmemelisiniz.

Gerçekten canınızın acımasını evliliğinizin de yok yere örneğin yani kuruntu ise ve şüpheleriniz yanlış yönde gitmiş ise yanılmışsanız yıkılacaktır.

Eşiniz artık sizin ona güvenmediğini düşünecek daha da sevgi saygı yıkımları oluşacaktır. Asıl bu yollara ve koşullara gelmeden siz kendi tedbirlerinizi ve izlem yollarınızı kurmalısınız. Eşinizin size olan davranışlarında ne nasıl ve ne kadar değişiklikler var?

Eşim Beni Aldatıyor

Bu değişikliklerin kaynaklarını öğrenmelisiniz. Hatta eşinizi şüphelendirmeyecek şekilde olağan değişikliler üzerine konuşmalar açabilirsiniz.

Bu değişimlerin açıklamasını bekliyor veya merak ediyor profillerine girebilirsiniz. Bu durum sizin ikiniz içerisinde zararsız olacaktır.

Eşinizin size çiçek alması eşinizin size çok daha çok olduğundan da fazla hediyeler alması gibi örnekler olabilir.

Bunu Erkekler Neden Yapar Peki?

Erkekler bunu sizin onun cebinde bir eş olarak görmesinden ve var ise sizi aldattığı bir bayan böyle bir şey aklınıza gelmesin diye yaparlar ve bir kısım erkek de eşlerini aldattığı için üzülür vicdanının sesini kesmek onu biraz da olsa rahatlatmak için huzur vermek için hediyelere başvurur.

Bunları kendiniz eşinizin eski ve yeni olarak kafanızda klasörler oluşturup ve bir de farklılıklar diye klasör oluşturup içerisinde ölçmelerinizi tartmalarınızı yapmanız gerek. Sizin daha sonra daha çok üzülmemeniz için bu kesinlikle şarttır. İçinizdeki şüpheleri gidermenin yolları budur.

Kimi der “elimin kiri ihanet.”
kimi der “ne münasebet.”

Bu Gripin’in güzel bir şarkısı. Gidenin dostu olmaz.. Yalnız bu 2 mısra dikkatimi çekti ve çok da hoşuma gitti. Ne kadar da doğru sözler. Ve uyumlu.. Aklıma erkekler geldi. Ne de olsa ihanet onların elinin kiri, bizim alnımızın karası.. Off erkekler of..

İhanete bakış açım günden güne sertleşiyor. Oldukça dik bir açıyla bakıyorum ve aldatılma hikayelerini duydukça, aldatanlardan daha da nefret ediyorum. İnsan nasıl aldatır, bunu anlamaya çalışmaktayım. Sadık olmayanların, neye göre sadık olmadığını ve neden aldatma ihtiyacı duyduklarını bir türlü idrak edemiyorum.

Bizi sırtımızdan vuran ihanet, sinsice girdiğinde hayatımıza, biz hala eşimizin koynunda uyuyor oluyoruz çoğunlukla. Hiçbir şeyden habersiz ona sarılıyoruz. O ise bizden hariç başka birine daha sarılıyor. Allahım. Düşünmek bile insanı üzmeye yeterken, yaşamak nasıl da kahreder insanı..

İyi de bu erkek milletine rahat batıyor mu da aldatıyorlar ?

Kimisi, önemli değil tek gecelikti der savunur kendini.

Kimisi, aşık olur, gözümüzün yaşına bakmadan terkedip ona gider.

Kimisi, sıkma işlemi gerçekleşir aldatır.

Kimisi, heyecan arar, kimi de farklılık..

Sonuç hep aynı..

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.