Afrodizyak Ne Demek (Ne İşe Yarar)

Afrodizyak Ne Demek (Ne İşe Yarar) Afrodizyak, Erkekte ve kadında cinsel hormon seviyesini artırmaya yarayan tüm bitki, ilaç, baharat vb. şeylere denmektedir. Afrodizyak özellikli ürünler erkeklerde testosteron seviyesini artırmaktayken bayanlarda östrojen seviyesini artırmaktadır.

Afrodizyak Ne Demek

Afrodizyak etkili ürün kullanan birinde etkileri hemen görülmeye başlanır. Cinsel ilişki anlamında kullanıldığı biçiminde bir olgu olsa da asıl kullanım amacı cinsel sorunlar yaşamakta olan kişilerin bu problemlerini ortadan kaldırmaktır.

Afrodizyak Ne Demek (Ne İşe Yarar)
Afrodizyak Ne Demek (Ne İşe Yarar)

Afrodizyak Etkili Ürünler

Afrodizyak etkili ürünlerin içeriğini bitkisel karışımlar oluşturmaktadır. Özellikle bazı baharatların Afrodizyak özellikleri yüzyıllardır kullanılıyor.

Afrodizyak etkisi gösteren baharatlar’la alakalı olarak özellikle Çin, çok fazla araştırma yapmaktadır.

Tarihi kaynaklarda yazılanlara göre Çin Hükümdarları diğer ülkelere hediye olarak ya da ticari amaçlı olarak baharat pazarlıyordu.

Ayrıca Osmanlı kaynaklarında da Afrodizyak etkisi gösteren baharatlardan bahsedilmektedir.

Padişahların cinsel anlamda kusursuz olmasını hedefleyen bazı karışımların tarifleri de yine Osmanlı kaynaklarında bulunur. Günümüze kadar ulaşan en önemli tarif ise mesir macunudur.

Afrodizyak Etkili Yiyecekler

 • Afrodizyak denildiğinde akla öncelikle “cinsellik” gelmektedir. Cinselliğe uyarıcı bazı afrodizyak yiyecekler şunlardır;
 • Çilek, Zencefil, Kereviz, Avakado, Bitter çikolata, Fındık, Ceviz, Muz, Roka ve İstridyeyi sayabiliriz.
 • İnsan doğasının olmazsa olmazı olan cinselliği herkes en üst seviyelerde yaşamak ister. Ergenlikten itibaren yükselişe geçen cinsel istekler zamanla yani 30 yaşından itibaren düşmeye başlar. Erkeklerde bu düşme sağlık şartlarına bağlı şekilde 70-80 yaşlarına kadar devam ederken bayanlarda 47-50 yaş aralığında durma noktasına gelir.

 

 • Kadınlarda menopozun etkisi ile oluşan bu durum Afrodizyak etkili ürünlerin yardımı ile da olsa aşılabilmektedir. Afrodizyak özellikli ürünleri kullananların amacı da olmayan ya da az bulunan cinsel isteği geri getirmektir. İster kendisi kullansın isterse partnerine kullandırsın ortak amaç cinsel istekleri artırmak olan Afrodizyak sayesinde bitmeye başlayan cinsel yaşamı tekrar hayatınızın bir parçası haline getirmek mümkündür.

  Erkeklerin cinsel istek konusunda pek fazla problemleri bulunmadığı sanılmaktadır.

 • Oysa erkeklerin diline vuran cinsel güç lafları hiç de gerçeği yansıtmamaktadır. Erkeklerin %80’inde erken boşalma sorunu varken istediği kadar cinsel güçten bahsetsin anlamı olmayacaktır.
 • Kadınını doyuramayan erkeğin bir de kadına Afrodizyak kullandırması istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olur.
 • Bu sebeple erken boşalma sorunu yaşamakta olan erkeklerin Afrodizyak etkili ürünleri kullandırdıkları kızları yalnızca avına düşürme fantezilerinden kurtulup bir an evvel tedavi edilmeleri gerekiyor.
 • Düşünün, erkek kadınının cinsel isteklerini artırdı ama kendisi yalnızca 2-5 dakika aralığında kullanılmaz hale geldi.
 • Bu durumda karşı tarafın hala aç olan cinsel isteklerinin nasıl karşılanacağını da hesaba katması gerekmez mi? Cinsel yaşamı renklendirmek amacı ile kullanılacak olan bu tür ürünlerin oluşturmuş olduğu etkiyi hafife almamak gerekir.

Afrodizyak Parfüm

Afrodizyak parfüm bayanlarla iletişiminizi maximum seviyeye çıkartmaya, ilişkiyi, tutkuyu ve özgüveninizi artırmaya yardımcı ürünlerdir. Boynunuza dirseğinize ya da vücudunuzdaki herhangibir yere sıktığınızda karşı cinsin sizinle iletişime girmeye isteğini artırmaya yardımcıdır.

Afrodizyak parfüm Yes orjinal amerikadan tüm bildirimleri yapılarak yasal olarak ithal edilmektedir. Etkili afrodizyak parfüm arıyorsanız Afrodizyak parfüm videosunu seyredip kararınızı verebilirsiniz.

Afrodizyak etkili ürünlerin cinsel isteği artırırken vücutta oluşturdukları aşırı enerji yoğunluğunun da hesaba katılması konusunda bu tür filmlerde hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Bu sebeple kullanmış olduğunuz Afrodizyak etkisi veren ürünlerin yan etkileri ya da etkilerini çok iyi bilmenizde fayda vardır.

Afrodizyak, kişide cinsel isteğin uyarılmasına yarayan bütünüyle bitkisel içerikli ürünlerdir. Afrodizyak kullanan birisinin 5 duyusu birden ani olarak harekete geçer. Farkındalık yaratarak cinsel isteklerin normal hayatın önüne geçmesine neden olur. Aşırı güç ve enerji sağlamasından dolayı kişi bir an evvel bu enerjiyi boşaltmak amacı ile cinsel ilişkiye girmek ister.

Cinsel performansın artmasına da neden olduğu için özellikle cinsel güçsüzlük çekenler tarafından da kullanılıyor. Afrodizyak etkili ürünler içerisinde enerji içecekleri, özel yapım çikolatalar, bitkisel karışımlar, ballı karışımlar ve hap biçiminde olan ürünler vardır.

Bu ürünlerdeki ortak amaç cinsel isteğin yanında performansı da etkileyerek daha uzun vadeli cinsel ilişki ve daha fazla zevk alma gereksiniminin karşılanmasıdır. Bu ürünler içerisinde olan özel yapım çikolatalar yalnızca bayanlar için üretilmişlerdir.

Afrodizyak etkili özel çikolataları yiyen bayanlar hemen etki altında kalırken erkekler yediğinde hiçbir şey olmamaktadır. Hem erkekler için özel hem de bayanlar için özel olan bu gibi pek çok örnek vermek mümkündür.

Aslında bütün bu ürünler hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılsa da gerçek olan evvela psikolojik olarak gösterdikleri etkileridir. Herhangi bir Afrodizyak etkili ürün kullanan kişide psikolojik olarak bir beklenti oluşmaktadır.

Bu etki ister gerçekleşsin isterse gerçekleşmesin kullanan için pek fazla fark etmemektedir. Kullanım amacı sebebiyle Afrodizyak daha etki etmeye başlamadan sanki hemen Afrodizyakın etkisi altına girmiş gibi davranan kullanıcılara rastlanılmaktadır. Bunun en temel sebebi beklenti biçiminde cereyan eden psikolojik faktörlerdir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir