Ücretsiz Arkadaş ve Sevgili Bulma Sitesi 2022

Ücretsiz Arkadaş ve Sevgili Bulma Sitesi 2022 : Ceren ben. Ya çok heyecanlıyım aslında. Ücretsiz Arkadaş ve Sevgili Bulma Sitesi Yaşım 23. Nasıl bayan arkadaş bulurum diye merak edenler için bir fırsat sunmak istiyorum. Erkek arkadaş arıyorum ben. Heyecanlı bir bayanım. Gençliğin verdiği heyecan var çünkü. Gezmeyi çok seviyorum. Yeni insanlarla tanışmaya bayılırım. Akşamları daha çok gezerim. bayan arkadaş arıyorum,bayan arkadaş bul,sevgili bul,sevgili bulma sitesi,sevgili arıyorum,ilan ver bla bla bla ….

Ücretsiz Arkadaş ve Sevgili Bulma Sitesi
Ücretsiz Arkadaş ve Sevgili Bulma Sitesi

Ücretsiz Arkadaş ve Sevgili Bulma Sitesi

Özellikle de yağmur altında. Yani anlayacağınız romantik biriyim. Siz de öyle iseniz mesaj atmak için neyi bekliyorsunuz? Belirli bir yaş kriterim yok her yaştan kişi ile arkadaş olabilirim.

Farklı insanları tanımayı severim ama sizlerden ricam konuşma üslubunuza dikkat etmeniz ve saygıyı elden bırakmamanız. Saygısız konuşmasını bilmeyen kaba saba insanlardan asla ve asla keyif etmiyorum bilmiş olun.

İnternetten Arkadaş Bulma Siteleri

Kendime nasıl arkadaş bulabilirim noktasında çekincesi olanlar lütfen korkmasın. İnternetten arkadaş bulma siteleri oldukça fazla ve burasıda o yerlerden birisi.

Tek bir mesaja bakar bu işler.

Saygıyı gösterip samimiyetinizi yansıttığınız da gerisi çorap söküğü gibi gelecektir emin olun buna.

Ama mesajda olması gerekenleri de sıralamam lazım.

Önce adınızı ve yaşınızı paylaşmanızı istiyorum.

Nerede yaşadığınızın önemi yok merak etmeyin.

Bunun dışında çalışıp çalışmadığınız da pek önemli değil.

İnternetten Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum?

Gezmekten bahsederken genel itibari ile yazın tatile çıkarım arkadaşlarımla. Geçen yaz araç kiralayıp gitmiştik Bodrum’a. O kadar güzeldi ki anlatamam size.

Ama artık sevgilimle gitmek istiyorum anlatabiliyor muyum? Tek isteğim tatil değil tabi ki aşk olsun sevgi olsun. Saygılı biri olsun. Öyle biri olsun ki ciddi düşüneyim yani. İnsan bir kere geliyor dünyaya.

Onda da yanlış tercih yapmamalı diye düşünmeden alamıyorum kendimi. Gördüğünüz üzere şanslısınız. Çünkü benim gibi bir arkadaşınız olacak. Belki anlaşacağım biriyle sevgili olacağım. Hayırlısı artık. Ne dersiniz var mı aşka inanan birileri burada? Var yahu var ki ben buradayım işte.

Ben sevgili olacağım kişiyle hem arkadaş hem sevgili olurum. Yani her şeyimi paylaşırım. Güzel günlere inat yaşarım ben. Kötü günlerim olmadı mı?

Oldu tabi ki ama bir şekilde atlattım. Yanımda sevgilim vardı çünkü. Artık yok. O yüzden gelecek teklifleri değerlendireceğim. Kimseyi de bekletmeye niyetim yok.

Aşka susamış genç bir kız hiç kimseyi üzemez merak etmeyin. Ben mesajlarınızı bekliyorum sizlerde beni fazla bekletmeyin. Bakalım neler olacak bekleyip görelim.

İnternet’ten Bayan Arkadaş Arıyorum

İnternetten kadın nasıl bulunur. Biraz öz güven cesaret ve bir bayanla konuşmayı bilmek yeterli olabiliyor. Bir şey daha söylemek istiyorum. Dedim ya arkadaş da olurum sevgili de olurum diye. Ama burada kriterlerimi söylemeyi nerdeyse unutuyordum. Söyledim ama eksik aktardım. Arkadaşlar romantik misiniz?

  • Ben yaşım dolayısıyla her bayan gibi bu süreçten etkileniyorum gerçekten.
  • Haliyle kadınlarda böyle erkeklerden hoşlanır, etkilenir.
  • Ayrıca insanların bakış açılarını da önemsiyorum.
  • Çünkü biri gelir her şeyi yıkar, diğeri gelir tamir eder.
  • Gönlüme girer. Bakalım şanslı kişi kim olacak. Yani bulunur derken yanlış bir şeyde yapmak istemiyorum anlayacağınız.
  • Son zamanlarda biraz sıkıldım gibi.

Ondan dolayı ilanımı açtım işte. Hayırlısı diyorum belki zamanı gelmedi sabret gönlüm diyorum, sonra da bakıyorum sonuç yok hep ben beklemişim ve yorulmuşum.

Gönül kapımı açmayı düşündüğüm biri yanlış yapınca affedemiyorum işte en kötü huyum da bu arkadaşlar tamam mı? Dikkat edin gerçekten can sıkıcı bu süreç.

Tamam doğrudur hatalar yapılabilir falan ancak bu hatalar devamlı olursa ne yapacağız? Bende o kadar sabır yok ki canlar.

Gerçekten hep özür dilemek güzel olmaz ki? Bakalım işte görüştüğümüz zaman durumu anlarız konuşuruz umarım da anlaşırız.

Benimle iletişim kurmak istersen lütfen YORUM YAP

5 thoughts on “Ücretsiz Arkadaş ve Sevgili Bulma Sitesi 2022

  1. Arkadaşım 51 yaşında emekli memurum Biz olabileceğim beraber yürüyüp beraber yol alabileceğim huzuru kendisini bulabileceğim bir sevgili bir arkadaş bir Yaren arıyorum maddi olarak hiçbir şey beklemeden tamamen aşkla sevgi odaklı mutlu huzurlu bir birliktelik yaşamak istiyorum ve yaşatmak istiyorum ve İzmir’in bir ilçesinde şu an yaşıyorum burada yaşamak seviyorum sevdiğimde Başka yerde de yaşayabilirim önemli olan ortak paydada buluşup ortak değerlerle karar vermemiz her şeyin gönlünüzce olacağı huzurlu mutlu bir gelecek için buradayım üniversite mezunuyum kültürel anlamda da yanıma uyum sağlayacak kendine özgüvenli bakımlı bir bayan arkadaşımın bana ulaşmasını istiyorum her şey gönlünüzce olsun hoşça kalın

  2. Mrb hayatı seven gülmeyi bilen bir kisiligim vardir sadece bana biraz evlilik uzak bilginiz olsun Balıkesir Ayvalık ilçesinde yaşamaktayım 40ySndayim 1-78boyunda ela gözlü beyaz tenliyim bayanlar sadece 054169030**

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.